J-Line vaas met 3D-print en onregelmatig porselein in goudkleur, groot formaat voor decoratieve displaydoeleinden Lees meer..
Deze decoratieve vaas van J-Line combineert vakmanschap met modern design. Het onregelmatige oppervlak, ontstaan door 3D-printtechnologie, geeft het stuk een unieke textuur en karaktervolle uitstraling. Gemaakt van zuiver porselein met een elegante goudkleurige afwerking, is deze vaas een statement piece voor elk interieur.
| Breedte | 26 |
| Hoogte | 41 |
| Lengte | 26 |
| Gewicht | 3,44 kg |
| Verzameling | Winter 2025 |
| Kleur | Goud |
| Materiaalsamenstelling | Porselein (100%) |
J-Line vaas met 3D-print en onregelmatig porselein in goudkleur, groot formaat voor decoratieve disp..
Zoek de bestelling die u wilt herroepen
Voer uw e-mailadres en bestelnummer in.
Controleer uw e-mail
Als uw gegevens overeenkomen met een bestelling, ontvangt u een e-mail met een link om deze te bekijken en te beheren.
Door een account aan te maken in deze winkel kunt u het betalingsproces sneller doorlopen, meerdere adressen opslaan, bestellingen bekijken en volgen en meer.
RegistrerenU heeft geen artikelen in uw winkelwagen