Menu
0
Ruim 17.000 klanten waarderen ons met een 9!
Retours worden bij ons binnen 48 uur verwerkt.
Retourtermijn: 14 dagen na ontvangst.

Kleden, huiden en vachten

Dream-Living Imitatie koeienhuid wit grijs zwart gevlekt L 155x130 cm

Dream-Living Imitatie koeienhuid wit grijs zwart gevlekt L 155x130 cm

Imitatie koeienhuid kleed wit grijs zwart gevlekt 155x130 cm polyester
€67,95
J-Line Tapijt Rond+Franjes Licht Beige

J-Line Tapijt Rond+Franjes Licht Beige

Rond katoenen tapijt in licht beige met decoratieve franjes, diameter 150 cm, ideaal voor elke ruimte
€129,00
Jolipa Oker Schapenvacht 90x70 cm

Jolipa Oker Schapenvacht 90x70 cm

Oker Schapenvacht 90x70 cm in 100% textiel - een decoratieve vloermat met warme uitstraling
€82,95
J-Line Tapijt Rond+Franjes Donkerbeige

J-Line Tapijt Rond+Franjes Donkerbeige

Rond katoenen tapijt met franjes in donkerbeige, diameter 150 cm, natuurlijk en duurzaam
€129,00

Huiden & vachten

Informatie en onderhoudstips wol

Borstel en vacuüm regelmatig om de wol fluffy, zacht en netjes te houden.

Korte wol
Vachten van korte wol kunnen met de hand gewassen worden. Er bestaan speciale reinigingsmiddelen voor wol. Leg het vel plat na het wassen en stretch een aantal keren, zodat de huid niet krimpt tijdens het opdrogen. Laat de vacht dan ook buiten direct zonlicht en directe warmte drogen.

Lange wol
Kleine vlekjes kunnen makkelijk verwijderd worden met een spons of een licht vochtige doek. U kunt speciale vloeibare reinigingsmiddel gebruiken voor wol. Meng het met niet al te veel water en gebruik het schuim om de vacht schoon te maken. Stretch de vacht na het wassen een aantal keren om te voorkomen dat het gaat krimpen. Kam de vacht voorzichtig met een kam om het uit te pluizen.

Geverfde wol
Stel de geverfde huid niet bloot aan direct zonlicht om het vervagen van de kleur te voorkomen. De kleur kan in de wasmachine afgeven, dus u kunt de geverfde wol het beste alleen stomen.

Huiden

De huid kan met de haren mee gestofzuigd worden, doe dit op een zeer lage zuigkracht. Ook kan de huid ter verfrissing uitgeklopt worden. Vuil verwijderen? Gebruik altijd een schone doek. Per ongeluk te lang gewacht met schoonmaken? Opgedroogd vuil kan met een licht vochtige doek verwijderd worden. Droog de huiden nooit in de buurt van de verwarming. Het is aan te raden om de huid af en toe te bevochtigen met een lichte nevel van water, bijvoorbeeld door een plantenspuit. Maak de huid nooit drijfnat.

Formaten en Kleur

Let op een dierenhuid is een natuurproduct kleuren en maten kunnen afwijken van wat bij het artikel vermeld staat.

Uiteraard heeft geen enkel dier dezelfde maat, kleur of vlekken.

BLIJF OP DE HOOGTE

Abonneer

Account aanmaken

Door een account aan te maken in deze winkel kunt u het betalingsproces sneller doorlopen, meerdere adressen opslaan, bestellingen bekijken en volgen en meer.

Registreren

Recent toegevoegd

U heeft geen artikelen in uw winkelwagen

Totaal incl. btw:€0,00

Product filters

Prijs
Min: €0
Max: €150
Merken